Ostrava,_pohled_z_Nové_radnice_2

Nově otevřená pobočka v Ostravě

Hlavním cílem školy celostní a přírodní medicíny KAMATÉ je nabídnout zájemcům o zdravý životní styl a vlastní osobnostní růst výukové programy nebo kurzy, které pomohou uvědomit si jednotlivé principy fungování organismu. Chápání lidského organismu jako celku pomůže nastavit ozdravné kroky, předejít vzniku a rozvoje řady onemocnění a vede k harmonii fyzické i duševní.

Nová pobočka v Ostravě od října 2023

V našich kurzech se detailně seznámíte s problematikou zvoleného oboru. Přednášející vám srozumitelnou formou poskytnou kompletní informace podepřené svou osobní zkušeností. Nasměrují vás k dalšímu poznávání. Získané vědomosti neposlouží pouze vám, k vašemu vlastnímu rozvoji. Dbáme na to, aby naši studenti využili maximum znalostí v praxi a realizovali se. Kurzy jsou vhodné pro zdravotníky, lékaře, sestry i laickou veřejnost.

V ostravské nabídce jsou základní kurzy jako

Kde v Ostravě bude probíhat výuka?

Studovat budete v prostorách Střední školy stavební a dřevozpracující, na adrese U Studia 2654/33, 700 30 Ostrava-Zábřeh. Více viz lokalita Ostrava.

Proč studovat zdravý životní styl v KAMATÉ?

Znalosti vám pomohou vybudovat si pevné základy, na které pak můžete stavět další vědomosti. Jsou dobrým startem pro hlubší studium.

Kurzy doporučujeme i oborům, které pracují s dětmi a mládeží. Naše škola KAMATÉ si dala za úkol přiblížit principy zdravého životního stylu všem zájemcům. Naše zdraví je tím nejvzácnějším darem. Předáme vám poznatky jak o své zdraví a zdraví svých bližních pečovat, jak je rozvíjet a aktivně se vyhýbat negativním vlivům.

Krokem ke spokojenosti můžou být i kurzy zdravého vaření. Seznamte se s potravinami, které ve svém jídelníčku vynecháváte. Využijte maximální potenciál živin, vitamínů i minerálů a spojte je ve vyrovnané chuti.

Naše kurzy neslouží pouze jako prostředek vzdělávání. Pomůžeme vám najít lidi blízké vašim názorům. Pomůžeme vám pracovat na vlastním osobním rozvoji a najít vlastní cestu k pevnému zdraví i spokojenosti.

Máte dotazy k ostravským studijním programům nebo potřebujete poradit?