Časté dotazy (FAQ)

Dokdy je nutné poslat přihlášku?

Čím dříve, tím lépe. Kapacita ročníku je s ohledem na zachování optimálních pracovních podmínek kolem 20 studentů. Přihláška je evidována jako závazná uhrazením zálohy 5000 Kč.

Nechci čekat do otevření dalšího ročníku, mohu začít se studiem ještě nyní?

Oficiálně studium začíná v říjnu daného roku a je plánované vždy na školní rok přibližně od října do května (8 víkendů). Chcete-li však začít se studiem ihned, je možné se přidat k běžícímu ročníku a chybějící víkendy pak absolvovat dodatečně v dalším školním roce.  Vše záleží na vzájemné domluvě, pro bližší informace nás v případě zájmu kontaktujte.

Je možné se zúčastnit také jen vybraných přednášek?

Ano, tato možnost tady je, bližší informace naleznete v ceníku. V případě Vašeho zájmu o konkrétní přednášku nám napište email na kamate@email.cz.

Je studium zakončené zkouškami?

Písemný test se píše při ukončení oboru Poradce pro výživu, který je akreditován MŠMT a zkouška je proto požadována. Avšak vše, co je v testu obsaženo, je důsledně probíráno v rámci studia. Ostatní obory zkouškami ukončené nejsou, zastáváme názor, že většina studentů studuje z vlastního zájmu a koho daná problematika zajímá, rád se ji sám naučí.

Je studium ukončené dokladem o absolvování kurzu?

Při ukončení zvoleného oboru absolvent získává certifikát o absolvování studia pod záštitou Školy celostní a přírodní medicíny KAMATÉ.

Je možné studovat více oborů najednou?

Kombinovat různé obory je možné v prvním ročníku, konkrétně je možné kombinovat Poradce v oblasti přírodní medicíny (a tedy i Poradce v oblasti celostní medicíny) s Medicínským minimem pro každého, Poradcem pro výživu a Poradcem zdravého životního stylu. S ostatními obory kombinovat nelze, protože přednášky se konají zpravidla ve stejný termín a tudíž se časově překrývají.

Rádi byste se zeptali na podrobnosti o škole KAMATÉ nebo máte jiné dotazy?

Kontaktujte nás