O škole

Posláním školy Celostní a přírodní medicíny KAMATÉ je podporovat veřejnost v aktivní péči o své zdraví, propojovat znalosti z oblasti klasické a přírodní medicíny, vést lidi k zodpovědnému a celostnímu přístupu ke zdraví, k duchovnímu a osobnostnímu rozvoji.

Cílem Školy celostní a přírodní medicíny KAMATÉ je rozšířit větší využití přírodní medicíny v běžné praxi, rozvíjet celostní pohled vnímání souvislostí v oblasti lidského zdraví, podpořit duchovní a osobností rozvoj ve vnímání aspektů lidského života.

Studium jednotlivých oborů by mělo studenty motivovat k tomu, aby si  do života odnesli co nejvíce znalostí aplikovatelných do praxe. Věříme, že se nám to podaří a splníme Vaše očekávání.

Školu KAMATÉ založila MUDr. Ing. Mgr. Markéta Kastnerová, Ph.D. v roce 2010 v Českých Budějovicích. V roce 2013 jsme otevřeli pobočku školy v Praze, v roce 2017 v Brně, v roce 2018 v Plzni a v roce 2022 v Ostravě.

Máte dotazy ke škole KAMATÉ, studijním programům nebo potřebujete poradit? Ozvěte se nám, rádi Vám pomůžeme.