Ohlasy na školu

Co říkají naši absolventi?

Rádi uveřejníme ohlasy našich studentů. Snažíme se vycházet vstříc Vašim potřebám i časovým možnostem a oceňujeme Vaši spokojenost s náplní studia i jeho organizací.

Do školy jsem se hlásila po několikaletém hledání něčeho takto zaměřeného, co by mohla zvládnout pracující žena s dětmi.

Škola v prvním roce rozhodně splnila moje očekávání. Získané informace se jen těžko dají takto uceleně dohledat, pokud vůbec. První rok (pro mě  3 obory najednou), byl pro mě dost náročný, hlavně skloubit práci a rodinu se školou, ale nelituji žádné chvilky, kterou jsem takto strávila.

Chválím velice sympatické vedení, odborně na úrovni, které má (dle mého názoru) velmi dobře vypracovanou strategii co ano, co ne. Skvělí lidé ve škole s podobným cítěním a podobným cílem jako mám já jsou jen třešničkou na dortu. Jen tak dál a nepolevovat!

A pro ještě nestudující zájemce – rozhodně nemáte co ztratit.

– Leona N.

Do školy jsem se přihlásila s určitou obavou, protože jsem se prozatím o tuto oblast příliš nezajímala. Seznam předmětů byl však lákavý a já se rozhodla pustit se do studia.

Skutečnost značně předčila mé očekávání. Poutavé přednášky, odborní lektoři, zajímavé informace využitelné pro vlastní život, rovněž více než profesionální přístup ze strany školy, to vše způsobilo, že po absolvování studijního víkendu se již těším na další.

Ještěže mne osud zavál do Klatov a donutil mne zastavit se před bylinným krámkem, kde visel váš letáček. Takže velké díky za to, co pro nás děláte.

– Šárka P.

Studuji obor Poradce celostní mediciny, tato problematika je pro mě nová a stává se pro mě životním stylem, úplně mě to uchvátilo. I poslední seminář s p. Lechovskou byl opět výborný, opravdu vynikající, těším se na další setkání.

– Adéla L.

Náplň studia je super, jen tak dál :-). Děkuji!

– Martina K.

Chtěla jsem Vám moc poděkovat za příležitost na Vaší škole, bylo to úžasné. Je skvělé, co děláte. Díky moc za Vaši práci.

– Barbora P.

Ukazuje mi to spoustu věcí a souvislostí a hlavně, že není jedno, co dělám a co si myslím. Je to velká zodpovědnost uhlídat svoje myšlenky, aby byly dobré.

Když jsme na jaře měli v Kamaté pana doktora Paloučka, tak jsem dala výpověd v zaměstnání a vůbec jsem nevěděla, co budu dělat. Připadalo mi, že nic neumím a nevím co tady mám za úkol. Bylo těžké říct, proč dávám výpověd a vysvětlit to ostatním. Podařilo se mi to, i když nevím, jestli mě pořádně pochopili všichni, neumím ještě pořádně mluvit o všem. Ale dobrá zprávě je, že chci. A když jsem odcházela, tak mi mistrová řekla, že mi moc děkuje za vše a hlavně za to, že jsem je naučila, jak se k sobě máme chovat. Byl to moc hezký a příjemný pocit…

Včera když jsem přijela domů z KAMATÉ, tak jsem měla uvařeno a manžel si za mnou přišel sednout a chtěl vědět, co jsme ve škole takovou dobu řešili. Poprvé za tu dobu, co jsme spolu, jsem to byla schopná ukočírovat tak, abychom ve finále jeden po druhém nevyjeli a nehájili svůj názor. Pak jsem mu vylíčila, jak jsem 2 nebo 3 hodiny po semináři probrečela a co se se mnou dělo a on mě překvapil, že začal brečet také. Říkal, že neví proč brečí, ale já vím, že jeho duše to ví a že si to uvědomí, už tohle je lepší začátek.

Nezlobte se, že jsem na Vás všechno vychrlila, ale v podstatě jsem tím chtěla moc poděkovat, že mi ukazujete směr. Děkuji za vše!!!

– Daniela S.

Už dlouho jsem nezažila, že by mne něco tak zasáhlo. Hledám se…je to delší čas a hledám odpovědi na věci, které mi nikdo nedokázal uspokojivě zodpovědět.

Pomalu přicházím na to, jak jednoduché to je a jak obrovskou logiku to všechno má, navzdory všem skeptikům a rozumově smýšlejícím lidem. Je v tom také ale velká pokora. Rozhodla jsem se respektovat a ctít vesmírné zákony, aniž bych o nich tehdy tušila, ale naprosto jasně cítila, cítila jsem, že to jediné mne muže pomoct…víra. Od té doby jsem se posunula trochu dál. Vaše přednáška mne nejen inspirovala, ale i nasměrovala.

Vše bylo pro mne obrovským přínosem a potvrzením, že jdu správným směrem. Troufám si říct, ze nás byla spousta, koho Vaše přednáška v pozitivním smyslu zasáhla. Ještě jednou Vám moc děkuji! Bylo to naprosto úžasné, čisté a logické. Takto to cítím také a souzním s tím.

– Lenka O.

Váš víkendový seminář na mě hluboce zapůsobil. Přestože pro okolí vytvářím (a často úmyslně) obraz povrchního extroverta, některé životní zkušenosti mnou zahýbou jako vichřice se stromem.

Naprosto jsem se ztotožnila s Vašim výkladem problematiky. Bylo to poprvé, co jsem slyšela tak ucelený, logický a citlivý pohled na námi probíranou tématiku. Jsem skutečně naplněná radostí, že jsem se toho měla možnost zúčastnit.  Ještě jednou Vám moc děkuji a přeji jen to nejlepší ve Vašem životě.

– Sára B.

Čas uzrál a dovoluji si touto cestou zdvořile poděkovat za uplynulou víkendovou přednášku, která byla unikátní a naprosto ojedinělá pro můj stav vědomí. Moje duše prahne po vědění tohoto druhu. Na Vašich příkladech z praxe jsem se poznala, dovedly mě k rozuzlení, k odvaze říct potřebu srdce, cítím se dobře,.. ještě jednou děkuji.

– Jitka V.

Chtěla bych Vám ještě jednou moc poděkovat za víkendový seminář ve škole Kamaté. Byl mi nesmírně přínosný a vše, po čem jsem dlouho pátrala a zkoumala najednou vše zapadlo! Neuvěřitelné, mám opět husí kůži a slzy v očích…

– Monika D.

Velmi si vážím projektu, který máte, je to snad první škola, co mě opravdu bavila a užíval jsem si každou přednášku. Máte to postavené opravdu pěkně. Myslím, že si opět vyberu něco zajímavého, je tu spousta zajímavých oborů. Moc Vám za vše děkuji a mějte se báječně!

– Pavel M.

Děkuji za krásné dva roky, které byly pro mě velikým přínosem nových znalostí, díky úžasným lektorům. Paní Chocholoušková i paní Tischlerová jsou profesionální bylinkářky a je hezké, že se o své znalosti a námi podělily.

– Adéla Č.

Chcela som sa Vam z celeho srdca podakovat za Vasu pracu, ktoru robite, za poznanie, ktore nam vo Vasej skole odovzdavate. Mozem povedat, ze mi to dalo presne to, co som dlhe roky hladala a som si ista, ze aj vdaka tomu sa mi podarilo otehotniet. Sice si teraz od skoly asi dam pauzu, ale urcite sa v buducnosti prihlasim na dalsie kurzy! Este raz krasne dakujem!

– Radvana K.

Minulý víkend som sa zúčastnila prednášok na téma alchymie, tarot a pod. a musím povedať, že to bola jedna z najlepších prednášok vobec. Bolo to zaujímavé a veľmi pútavo podané.

– Michaela F.

Letos u vás dokončuji kurz Psychosomatiky a moc se mi líbí, jak školu vedete a jak skvěle zapadají jednotlivé výuky do sebe. Ráda bych proto u vás pokračovala i další školní rok. Delší dobu jsem se nemohla rozhodnout, který z vašich kurzů vybrat a potom jste vytvořili nový kurz, který mě oslovil okamžitě. Ráda bych se tímto tedy přihlásila na váš kurz Poradce v oblasti duchovní medicíny. Budu se na něj moc těšit.

– Lenka B.

Už od začátku listopadu Vám chci poděkovat za muzikoterapii. Musím říci, že jsem byla více než mile překvapena. Byl to pro mě neuvěřitelný zážitek. Ivana Rea je neuvěřitelná Žena, bohyně, anděl. Opravdu mi ten den dal tolik, že to nejde popsat. Děkuji.

– Kamila H.

U somatologie a patologie jsem byla na výuce prezenčně a nelituji. Paní doktorka byla skvělá a moc jsem si užila nejen její výklad, ale i krásnou společnost svých spolužáků. V této době je to obzvláště očistné a příjemné. Jsme krásná třída.

– Dagmar J.

Poprvé v životě zažívám, že se školy nemohu dočkat;-) Škoda, že je v tomto roce již poslední víkend.

– Lucie N.

Musím poreferovat, že jsem neskutečně ráda, že existuje taková forma vzdělání. Velice kladně hodnotím i výběr témat a samotných lektorů. Máme i fajn skupinu a celé studium je velice příjemné. Ještě jednou díky.

– Marcela M.

Přeji Vám ať se daří ve všech oblastech Vašeho života a velice Vám děkuji za čas, nadšení, ochotu, práci a přátelský přístup ke všem účastníkům. Velmi ráda jsem Vás poznala.

– Nora K.