Mgr. Adéla Fialová

Jmenuji se Adela Fialová, jsem fyzioterapeutka. Vystudovala jsem magisterský titul na Fakultě tělesné kultury v Olomouci. Svou praxi jsem nadále rozvíjela především v soukromých ambulancích a při sportovních akcích až na mezinárodní úrovni. Své znalosti neustále rozšiřuji postgraduálním studiem odborných kurzů, účastí na konferencích a setkáváním s inspirativními kolegy a lektory v Čechách i zahraničí. Jsem nakloněna různým metodám, které mohou posunout mou práci vpřed a přinést prospěch mým klientům.

V terapii čerpám z široké škály přístupů kdy kombinuji především manuální techniky a kinezioterapii. Nejčastěji vycházím z konceptů mobilizačních technik, viscerální terapie, kraniosakrální terapie, dynamické neuromuskulární stabilizace, funkčního tréninku a kinesiotapingu. Kromě fyzioterapie se také věnuji tréninku kondičního běhu a aktivitám s ním spojeným. Mou nedílnou součástí je vášeň pro vytrvalostní sporty (běh, cyklistika), která se promítá i do způsobu mého smýšlení. Klid, trpělivost a postupné kroky směřující k cíli. Skrze tuto pestrou paletu technik vytvářím svůj vlastní rukopis. Vždy s respektem k tělu a mysli klienta.

Mám ráda rozmanitost a pohled na člověka jako na celistvý živý systém, proto se nezaměřuji pouze na jednu specializaci. Zabývám se prevencí, diagnostikou a terapii funkčních poruch pohybového aparátu, vnitřních orgánů a nervů, a dále terapií poúrazových a pooperačních stavů.

Mgr. Adéla Fialová

Vyučované předměty

Máte dotazy k lektorům, programové náplni nebo potřebujete poradit?

Kontaktujte násZpět na přehled vyučujících