Mgr. Lucie Benediktová, DiS.

Narodila jsem se v Rokycanech, ale celý život jsem obyvatelkou Plzně. Už od dětství jsem svými rodiči byla vedena k životu spojeného s pohybem, láskou k přírodě a chtíčem stále se učit novým věcem.

S tím jsem také operovala při výběru studia. Jelikož mám velmi kladný vztah k dětem, zvítězila nakonec Pedagogická fakulta na ZČU v Plzni obor Biologie a Výchova ke zdraví, které jsem v roce 2014 úspěšně zakončila magisterskými zkouškami.

Během studia na vysoké škole jsem stále hledala svůj životní styl a to mě přivedlo na VOŠZ v Plzni, kde jsem studovala obor Nutriční terapeut a v roce 2014 ho úspěšně zakončila absolutoriem.

Během studií jsem se naučila a ve svém životě se přesvědčila o tom, že nezáleží na jedné stránce věci, ale vždy se jedná o celistvost psychiky, fyzické stránky, sociálních vztahů a mnoho dalšího. Toho se snažím také držet při předávání informací dětem na základní škole (výuka přírodopisu a výchovy ke zdraví na 2.stupni ZŠ), pacientům v nemocnici (nutriční terapeutka) nebo lidem, kteří se rozhodli změnit svůj životní styl. Velmi ráda se o své znalosti a zkušenosti podělím i s Vámi.

Lucie Benediktová

Vyučované předměty

No items found

Máte dotazy k lektorům, programové náplni nebo potřebujete poradit?

Kontaktujte násZpět na přehled vyučujících