Lenka Stillerová

Narodila jsem se v roce 1973 v Ostravě. Od dětství jsem se věnovala „zdravému životnímu stylu“. Vystudovala jsem střední průmyslovou školu. V oboru jsem zůstala 7 let. Poté jsem strávila 2 roky v zahraničí a současně pracovala v marketingové společnosti. Moje zdraví mě však přinutilo se podívat na věci jinak.

Tak začala moje cesta. Bylo to zdraví, které mi ukázalo, že v mém životě není něco v pořádku, i když jsem byla přesvědčena o opaku. Přibližně v té době jsem se seznámila s metodou Kineziologie One Brain. Po absolvování několika vedených terapií jsem metodu vystudovala u asociace Three in One Concepts vedená prezidentkou společnosti Anastazii Tomoko Wada. Kineziologie One Brain změnila můj život, a obrátila nemoc ke zdraví. Další podpůrnou a přelomovou technikou, která taktéž přispěla k mému osobnímu rozvoji je metoda EFT, vystudovaná u úžasné koučky Marty Noskové. Obě metody se staly moji srdeční záležitostí.

A jak je možné přejít od nemoci ke zdraví?  Vším, čím si člověk projde od svého narození, se ukládá do mozku, a nevědomě ovlivňuje jeho chování, myšlení i jednání. Tuto změnu nezachytíme, tak jako nezachytíme okem rozkvést růži. Negativní zkušenosti se ukládají ve formě neurologického bloku a nepatrně mění naše přirozené chování. Neurologické bloky se časem mohou projevit, buď fyzickým nebo psychickým onemocněním. Uvolnění bloků pomáhá regenerovat a navrátit tělo k jeho vlastní přirozenosti a harmonii. Člověk od této chvíle využívá větší potenciál svého mozku k nápravě zdraví, učení, osobních i profesních vztahů, neuplatňuje sebezničující programy svého chování a myšlení, a jeho život celkově vede k lepšímu.

Již více než patnáctým rokem s obrovským nadšením a chutí pracuji s metodou Kineziologie a EFT. Napomáhám k pozitivní změně dospělým i dětem.

Obě metody jsou úžasné, vedou k lásce nejen k sobě samotnému, ale i k jeho okolí, a navrací mu maximum z jeho vlastní autority.

Já osobně velmi děkuji těmto metodám, které mi vstoupily do života, přispěly a stále přispívají mně i mým nejbližším.

Děkuji paní doktorce Kastnerové za nabídku podělit se s Vámi o těchto metodách, jak si pomoci v nepohodlných situacích.

Těším se na vás.

Vyučované předměty

Máte dotazy k lektorům, programové náplni nebo potřebujete poradit?

Kontaktujte násZpět na přehled vyučujících