Iva Dvorská, DiS.

Iva vystudovala obor Diplomovaný radiologický asistent a na této pozici působila několik let ve Fakultní Dětské nemocnici v Brně.  Již od mládí se zajímala o oblast zdravého životního stylu, zejména výživy, její touha využít naplno svůj potenciál ji přiměla výživu studovat a věnovat se jí profesionálně. Doplnila si vzdělání a založila vlastní výživové poradenství. Ke svým klientům má zcela individuální přístup.

Je členkou Etické a Vzdělávací komise a členem Výboru Aliance výživových poradců ČR, kde se aktivně zasazuje o vytvoření jednotného vzdělávacího systému pro výživové poradce a o to, aby tento obor byl živností vázanou.

Je zapojena do celostátního projektu CEFF – Pestrá strava bez zbytečné chemie, který se zaměřuje především na edukaci a zdravé stravování v základních školách, kantýnách i restauracích po celé republice, dnes už i v domovech pro seniory.

Je poradkyní pro výživu v neziskové organizaci Překonej sám sebe, která se zaměřuje na prevenci a pomoc lidem s roztroušenou sklerózou, kde výživa hraje zcela zásadní roli.

Vedle Kamaté působí jako lektorka i v Institutu zdravého života Welko, kde se věnuje se studenty nutričním výpočtům a sestavování stravovacích plánů v praxi.

Je ambasadorkou projektu nadace Jamieho Olivera Food Revolution Day pro Českou republiku.

Vyučované předměty

Máte dotazy k lektorům, programové náplni nebo potřebujete poradit?

Kontaktujte násZpět na přehled vyučujících