Ing. Ladislav Hulec

Jsem původním vzděláním technik, můj zájem o duchovní věci a sebepoznání začal okolo 40ti let. Po revoluci 1989 jsem nastoupil v rodinné firmě jako masér a tím zároveň nastal můj osobní rozvoj energetiky člověka – čínská medicína, energetické čakry, a další jemnohmotné úrovně. Moje intuitivní vnímání začalo zejména absolvováním kurzu kineziologie ONE BRAIN v letech 1995 – 1998. Jako facilitátor této metody pracuji 28 let aktivně v poradenství doposud.

Tehdy jsem začal rozvíjet detailní práci s Bachovými květovými esencemi. V současnosti pracuji s 11 systémy esencí, ale Bachův systém je nejpraktičtější. V roce 2007, 08, 09 jsem prošel certifikovaným mezinárodním vzděláním – 1., 2, 3 stupně, BIEP – Bach Internacional Education Program  vedeným lektorkou z centra dr. Bacha v Anglii – Tessou JORDAN.

Již 18 let vedu semináře – Bachovy květové esence, kde se klient naučí testovat a uvolnit energetické blokády v poli 38 Bachových květů – viz časopis Meduňka srpen 2005.

Od roku 2005 stavím Rodinné konstalace – výcvik u ing. Jana Bílého. Nadstavbové semináře RK a další tréninky jsem absolvoval u J. Zeilhofera – Bhagata v Osho centru v Lažanech u Toužimi.

V letech 2009, 10, 11 v Lažanech jsem absolvoval dvouletý praktický trénink techniky VOICE DIALOGUE, aut. A. S. Wittemann, vedený německou lektorkou Heidi Berger.

Posledních 7 let, prakticky průběžně využívám energetický systém GENOVÉ KLÍČE – autor Richard RUD, v českém překladu a vydání od ing. Markéty Doubravské. Tento systém vychází ze 4tisícileté tradice čínského systému I-ting / posvátná kniha proměn, a systému Humenn design, kdy lze v Genovém profilu nalézt svůj „Vyšší záměr / smysl života“ a „Spirituální základ osobnosti-SQ“.

Vyučované předměty

Máte dotazy k lektorům, programové náplni nebo potřebujete poradit?

Kontaktujte násZpět na přehled vyučujících