Ing. Jana Holická

Studium Školy reflexní terapie manželů Patakyových a kurzů u Ing. Jiřího Janči, kineziologie One Brain a systému Bachových esencí ji přivedlo až k terapeutické praxi. S klienty pracuje komplexně a podněcuje je k práci na sobě. K odstranění psychických i fyzických problémů využívá kineziologii, Bachovy esence, Esence volně žijících zvířat WEAE (aj. esence), reflexologii, meridiánové masáže APM a vlastní metodu Eye to Eye k odstranění psychických bloků. Pomáhá klientům v jejich léčení a vývoji vyhledáváním psychických příčin nemocí a prací s duchovními energiemi.

Pořádá přednášky a semináře Bachových květových esencí a aromaterapie, Jihočeských květových esencí, Esencí volně žijících zvířat a Reflexní terapie. Při  práci s klienty využívá také aromaterapii (ATOK, Salus). Je 1. Certifikovanou poradkyní esencí Volně žijících zvířat v Evropě a dlouholetou spolupracovnicí společnosti Cosmetics ATOK International, kde se pravidelně řadí mezi nejlépe hodnocené profesionály.

Absolvovala Esoterní školu Energie krajiny Ing. Pavla Kozáka a pokračovací semináře Ing. Pavla Kozáka, Esoterní semináře Mgr. Hany Blochové, Školu reflexní terapie a Školu meridiánových masáží.

Žije a pracuje v Českých Budějovicích , kde také provozuje svou prodejnu čajů, koření, aromaterapie, esencí aj. Johanka a poradenství pro své zákazníky.

Jana Holická

Vyučované předměty

Máte dotazy k lektorům, programové náplni nebo potřebujete poradit?

Kontaktujte násZpět na přehled vyučujících