Daniel Petlák

Jsem holistický průvodce, alchymista a kriya jogín.

V roce 2012 jsem zkolaboval a následně rok trpěl panickou poruchou, depresemi, derealizacemi, vyhořením, nespavostmi a spánkovou paralýzou. Když mi klasická medicína a psychologie nedokázaly pomoct, pomalu jsem přebíral za svůj stav zodpovědnost a učil se s ním pracovat. Hledal jsem příčiny i souvislosti, změnil jídelníček, přidal byliny, naučil se dýchat, meditovat a kompletně změnil přístup k životu. Za pouhé 2 měsíce jsem se uzdravil.

Poté jsem vystudoval biomedicínu a několik škol celostní medicíny i výživy, přišel mi duchovní učitel a od té doby zkoumám principy souvislostí zdraví, nemoci i Božství v našem životě. Používám zdánlivě hodně metod dohromady – výživu, byliny, psychosomatiku, dech, jógu, alchymii, čínskou medicínu – ale pochopil jsem, že vše vychází z Jediného, a jedná se o jednu metodu s holistickým komplexním přesahem.

Ukazuji lidem, aby se sebou dokázali sami pracovat a hledat souvislosti, nikoho neléčím a nikomu nepomáhám. Výsledkem jsou vydané Karty celostní medicíny, vzdělávací systém, v němž popisuji zákonitosti vzniku problémů a životních překážek na základě toho, jak žijeme svůj život. 

Daniel Petlák

Vyučované předměty

Máte dotazy k lektorům, programové náplni nebo potřebujete poradit?

Kontaktujte násZpět na přehled vyučujících