Často kladené dotazy

 

Otázka: Do kdy je nutné poslat přihlášku?

Odpověď: Čím dříve, tím lépe. Kapacita ročníku je s ohledem na zachování optimálních pracovních podmínek kolem 20 studentů. Přihláška je evidována jako závazná uhrazením zálohy 5000 Kč.

 

Otázka: Nechci čekat do otevření dalšího ročníku, mohu začít se studiem ještě nyní?

Odpověď: Oficiálně studium začíná v říjnu daného roku a je plánované vždy na školní rok přibližně od října do května (8 víkendů). Chcete-li však začít se studiem ihned, je možné se přidat k běžícímu ročníku a chybějící víkendy pak absolvovat dodatečně v dalším školním roce.  Vše záleží na vzájemné domluvě, pro bližší informace nás v případě zájmu kontaktujte.

 

Otázka: Je možné se zúčastnit také jen vybraných přednášek?

Odpověď: Ano, tato možnost tady je, bližší informace naleznete v ceníku. V případě Vašeho zájmu o konkrétní přednášku nám napište email na kamate@email.cz.

 

Otázka: Je studium zakončené zkouškami?

Odpověď: Písemný test se píše při ukončení oboru Poradce pro výživu, který je akreditován MŠMT a zkouška je proto požadována. Avšak vše, co je v testu obsaženo, je důsledně probíráno v rámci studia. Ostatní obory zkouškami ukončené nejsou, zastáváme názor, že většina studentů studuje z vlastního zájmu a koho daná problematika zajímá, rád se ji sám naučí J

 

Otázka: Je studium ukončené dokladem o absolvování kurzu?

Odpověď: Při ukončení zvoleného oboru absolvent získává certifikát o absolvování studia pod záštitou Školy celostní a přírodní medicíny KAMATÉ.

 

Otázka: Je možné studovat více oborů najednou?

Odpověď: Kombinovat různé obory je možné v prvním ročníku, konkrétně je možné kombinovat Poradce v oblasti přírodní medicíny (a tedy i Poradce v oblasti celostní medicíny) s Medicínským minimem pro každého, Poradcem pro výživu a Poradcem zdravého životního stylu. S ostatními obory kombinovat nelze, protože přednášky se konají zpravidla ve stejn  termín a tudíž se časově překrývají.